Ośrodek "Potok"

Ocena: 4,5/5

Zaczynając opis od pierwszych wrażeń, tak więc wyglądu zewnętrznego – ośrodek wczasowy „Potok” prezentuje się całkiem przyzwoicie. Wokół dominuje zieleń, idealnie kontrastująca z ciepłą kolorystyką budynku. Sam kształt ośrodka również prezentuje się nie najgorzej, tak więc przyglądając się mu, nie odnosi się wrażenia obserwowania wielkiego prostopadłościanu. Powiedzieć można – w sam raz.

Ośrodek ten jak i prawie każdy – posiada zarówno wady i zalety. Zaczynając jednak od zalet, na pochwałę zdecydowanie zasługuje wystrój. Zarówno pomieszczeniom oraz korytarzom daleko jest od rażenia wzroku. Sama natomiast kolorystyka barw przedstawia się cieple i przyjemnie.

Oprócz tego do zalet zalicza się też wyposażenie pokoi. Wygodne łóżka, dobrze odbierające telewizory oraz pozytywna ilość gniazdek kontaktowych, niewielka, choć schludna toaleta. Czegóż chcieć więcej?

Pozostając nadal przy temacie wnętrza, dobre wrażenie wywarła na nas również możliwość korzystania z piwniczki, w której znajdowały się stoły do bilardu i ping-ponga. Podczas czasu wolnego tak prosta rzecz, jak możliwość skorzystania z tych obiektów, zdecydowanie polepszała nastroje uczestników wycieczki.

Wreszcie - odnosząc się do części zewnętrznej – i ta zasługuje na pochwałę. Jak już zostało to wyżej wspomniane, obfituje ona w zieleń, co już jest zaletą. Oprócz tego, na terenie ośrodka można znaleźć bardzo porządnie przygotowane miejsce do palenia ogniska, a sama przestrzeń jest dość spora.